Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen weergave navigatie

Evenementen in november 2017

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30
31
1
2

Allen Hinds

3

Simon & Garfunkel Revival Band – The Greatest Hits

The BlueBirds – Elske de Wall, Krystl en Rachèl Louise

Coversessie Met AC/DC UK

4

Bullrock 2017

Circuit 11/2017: The Roseline

Jamsessie bij Le Camion Rosé

Infloyd

The Goat Roper Rodeo Band

5

René Shuman & Angel Eye – If you can Dream it, You can Do it

Tim Knol – Uniek optreden!

Mobieltje Aan – Opnames Verboden!

Live bij Camelot: Bluzin’58

Hilltop Howlers live bij de Tol

6
7
8
9

Rob de Nijs @ Schouwburg Amphion

Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop

10

Glazen huis Mariënvelde

ABBA GOLD – The Concert Show

Jamsessie

11

Glazen huis Mariënvelde

Danny Vera – Between the Dark & Daylight

Still Collins – Europa’s nr 1 Phill Collins / Genesis show

Feest In T BOLWERK!!!!

PianoBar bij Camelot: Michael Schuurmans

12

Glazen huis Mariënvelde

Live bij Camelot: JPR Strinxband

13
14
15
16
17

Dick van Altena

DAP17 – Aftrap Dag vd Achterhoekse Popmuziek – Best of Hooked

The Premise back at jazzclub lounge NR 2 Vorden

18

DAP17 – Dag van de Achterhoekse Popmuziek 2017

DAP17 – Eurostudio – Lichtenvoorde

DAP17 – Silvox Studio – Bontebrug

DAP17 – Brugman Muziek – Gaanderen

DAP17 – De Achterhoekse Muzikantendag DAM17

19

Zondagmiddag sessie met De Paloma’s

Kolderhoeveparty 2017

Orgel Vreten in de Achterhoek

The Underdogs op Podium De Waag

The Underdogs op Podium De Waag

20
21

The Blues Brothers – Approved

22
23

Soulfood at Gringo’s Aicha Gill +Rayn Bechoe

The Kilkennys – Iers Theaterconcert

Tristan

24

Novemberfest met Three of A Kind

Dread Crew of Oddwood (USA) @Irish Pub Home

Høken met The Heinoos in Toldiek! (UITVERKOCHT)

Live muziek: Left Hand Thread

25

Metal on Metal (indoor festival)

Lucy Legeland bezingt nachttaferelen, cd-presentatie

Kroegentocht Saints ‘n Sinners

Laat Najaar Vroeg Winter Feest

Ann May

26

Irish Afternoon

Jordi Repkes

Koppelsessies: Hot & Sweet

Live bij Camelot: Jazztrack

Plork en de Aannemers live bij De Tol

27
28
29
30

Niels Geusebroek @ Schouwburg Amphion

Harrie Jekkers en Klein Orkest

Niels Geusebroek – Wildfire

1

Birth of Joy

Her Majesty | Marrakesh Express

2

Circuit 12/2017: Sandtimer

Dutch Eagles – Fly like an Eagle

Pakjesavond met De Daltons

KUDO (Kom Uit De Ofenruimte) avond

Ruben Hoeke Band – Jubileum Tour

3

Knockslock at Cafe Camelot (December 3, 2017)

Taste’s Akoestisch met Ralph de Jongh (Wie anders!)

Eigen muziek met beeld.

+ Exporteer Evenementen

Klik hieronder voor de vertrouwde week overzichten: