Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Zwarte Cross 2017 (officieel)

juli 13 @ 12:00 - juli 16 @ 00:00

De Zwarte Cross 2017 zal plaatsvinden op 14, 15, 16 juli. De campingbezoekers zijn al een dag eerder welkom op 13 juli.

– Momenteel zijn er alleen nog kaarten verkrijgbaar voor de vrijdag via http://www.zwartecross.nl/tickets

Bekendgemaakte acts:
Alex Ploeg / All Them Witches / Altin Gün / Andre Manuel / Automatic Sam / Babok – Elander / Baby Blue / De Barbaren / BARK / Ben Steneker / Big Mountain / Bijlmer Steelband / Bökkers / Beatz Freq / Björn van der Doelen / Bob Log III / De Boetners / Boh Foi Toch / BZB / de Cabarapshow / Chonk – de Typmachine / Cocaine Piss / Dan Baird and Homemade Sin / Darlyn / The Dawn Brothers / De Likt / Dilana Smith / Directie & Co / The Dirty Daddies / Disabuse / DJ Badmuts / DJ Jean / DJ Paul Elstak / DJ Tommi / Dona Onete / Donnerwetter / Dool / the Dreamteam / Duo Kate & Pasi / The Dynamite Blues Band / Eek-a-Mouse / Electric Circus – Headspace / Enge Buren / España Circo Este / Evil Invaders / Fleddy Melculy / For I Am King / Four Headed Dog / Frans Miggelbrink / Frequencerz / the Funny Freak Show / Gato Preto / Gentleman’s Dub Club / GGU:LL / Gipfel Power / Golden Earring / The Grand East / Groove Onkels / Guive / Günther Sturm / Habitants / Harry Glotzbach / Hayseed Dixie / Heavy Hoempa / The Heinoos / Heretic / Hilltop Howlers / the Hot Studs / Hottub Heroes / Icarus Performance Troupe – Frida & Diego / INB Theater – Veldhospitaal ‘De Vreemde Praktijk’ / i-Puppets / Izegrim / Jac Splinter / Joshua Baumgarten / Jules Deelder / Kasper van der Laan / Katinka Polderman / Kenny B / Kill the Buzz / de Kraaien / La Chiva Gantiva / Late Night Madness / Lee Hayes – Crate Stack Challenge / Les Bigbrozeurs de la Compagnie Albedo / Les Tonys / Los Callejeros / Louis Berry / Mann II Co / Mariachi Reloaded / Mart Hillen / Mart de Kruif / Martijn Aslander / Martijn Koning / Martine Bakker & Bobbie Wall / Meindert Talma en de Verrekte Damhoutjes / Mental Theo / MNHM / De Motorband / Mr. Jones / MRS Pilot / Mr. Wallace / Need / New Bomb Turks / Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet / Onderzoeksteam ‘Ik Vrees Van Niet’ / Opblaasservice op de Camping / Orgue de Barbarie met Xandra Storm / Paceshifters / Peter Buwalda / Pierce Brothers / Plork en de Aannemers / Powered by Flowers / Pyrodox / Racoon / Rainbowband / Rectum Raiders / Rico & Sticks / Riton / Ronald Snijders / Rootbag / RotFront / Rowwen Hèze / Sabrina Starke / Samora / Shantel & Bucovina Club Orkestar / Sisters of Suffocation / the Sore Losers / Spawn / Spidergawd / Spin Te Kú / Staatsgreep plegen voor beginners / Sue The Night / Sunset Travelers / the Sunvizors / T-99 / The Talks / TamTam Objektentheater / Teethgrinder / Thijs Boontjes Dans- en Showorkest / Thijs Kemperink / Thomas Newson / Tirol Sound / TK Circus / Tom & Jame / Tony Junior / Truckfighters / Turbo Touw Tornado / Twenty Sicks / Vant / Warboel / Wat gaat er om in het hoofd van een stuntman / Wolfmother / Zeke

http://www.zwartecross.nl/programma

Gegevens

Begin:
juli 13 @ 12:00
Einde:
juli 16 @ 00:00
Evenement Categorie:
Evenement Tags:
Website:
https://www.facebook.com/events/150725758688143

Organisator

ExxBenT

Locatie

Zwarte Cross
festivalterrein 'De Schans'
Lichtenvoorde, 7137PM Netherlands

Klik hieronder voor de vertrouwde week overzichten: