Aalten/Zieuwent
Behind the Artist: Steamroller
Bezetting: Arjan de Bree (zang/bluesharp), Vedran Mircetic (gitaar), Raymond Grevink (bas), Mike Visser / Bob Hogenelst (drums)
Vedran leerde Arjan en Bob kennen tijdens een Rolling Stones-tribute bij café De Zaak in Lichtenvoorde. Joost de Gier (café Schiller in Aalten) kwam met het idee om een Schiller huis-bluesband op te richten die jaarlijks het Duvelse Bluesfestival zou openen. Toen werden Raymond Grevink (bas) en Jaap-Jan Kruizenga (bluesharp) erbij gevraagd. Later is Mike Visser vaste drummer geworden omdat Bob nooit kon maar Bob speelt nog af en toe wel mee als Mike niet kan. Jaap-Jan is intussen te ver weg gaan wonen en Arjan is te goed bluesharp gaan spelen, dus Jaap-Jan is uit beeld.
Vedran’s held is Ritchie Blackmore en van hem heeft hij geleerd dat je nooit rekening moet houden met anderen, dus iedereen in de band is wel eens vervangen voor een optreden behalve hijzelf. Zo zijn optredens gedaan met Marco van der Aar of Lawrence Mul op zang, David van Lochem op bas en zelfs Bert Stoltenborg mocht af en toe meedoen als slaggitarist. Marco, David en Bert zijn later Blues Syndrome begonnen, het afvoerputje van de Aaltense bluesscene.
Steun de redactie en word ook lid voor €1 p/week en profiteer van allerlei kortingen bij Achterhoekse podia, festivals, winkels, oefenruimtes, scholen, docenten etc. Lees HIER meer over lid worden.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!