Deze week

VRIJDAG 16 NOVEMBER
• Miller & the Tone Machine
• Magic Fish
DRU cultuurfabriek Ulft
 
• GUNZ N ROZES
Blend Doetinchem
 
CYNBEL
Muziek Café Merleyn Doetinchem
__________________________________
 
ZATERDAG 17 NOVEMBER
Dag van de Achterhoekse Popmuziek
 
• Tom & Joël 13.00-14.00u
• The BBR band 14:15-15:15)
• Yara Beeks in-store 15:30-16:00u
• Connor Patrick 16:15-16:45
Wim’s Muziekkelder‎ Doetinchem
 
Arriva treinsessies met o.a.
• Ferdi Joly
• Stef Woestenenk – Muziek
10:07 Zutphen- 10:40 Winterswijk
• Silverly Moon
10:50 Winterswijk – 11:23 Zutphen
• Stanley Price & Peggy Sue
12:07 Zutphen- 12:40 Winterswijk
• Sound of The Week
12:50 Winterswijk – 13:23 Zutphen
• Dennis Buitink
13:37 Zutphen – 14:10 Winterswijk
• De Managerz
14:20 Winterswijk – 14:53 Zutphen
 
• Luc ten Brinck
09:50 Winterswijk – 10:21 Doetinchem
• Liquid Love Machine
11:07 Doetinchem – 11:40 Winterswijk
• Duo Tom en Joël
11:50 Winterswijk – 12:21 Doetinchem
• Snow Coats
12:37 Doetinchem – 13:10 Winterswijk
• Balkanova Orchestra
13:20 Winterswijk – 13:51 Doetinchem
• The Outbound Scallywag Carnival
14:07 Doetinchem – 14:40 Winterswijk
 
• H∞ked on Record
S&K studio Doetinchem 11:00–11:30u
Gruitpoort Doetinchem 12:00–12:30u
iBeat studio Zelhem 13:00–13:30u
NR2 Vorden 14:00–14:30u
Jasper Muziek Winterswijk 15:30–16:00u
Theater De Storm Winterswijk16:45–17:00u
 
• Stephen Fearing
Het nieuwe Dijkshuis Doetinchem
 
The Surfing Crows
’t Brewinc Doetinchem
 
• Jam Of Gypsys
Muziek Café Merleyn Doetinchem
 
• LinK (Ilse de Lange + classic rock)
Gruitpoort Doetinchem
 
• Spunk Meadow
Het Arsenaal Doesburg
 
• Now its US 18:00u
Coloured Steel Factory
Irish Pub Home Eibergen
 
• ’69 Comeback
Brasserie De Mölle Exel
 
Leuck Classic Rock Band
• Crazy Habits
• Claus
KUDO avond (kom Uit De Oefenruimte)
Rockcafé Taste Groenlo
 
• Waroww
Café de Kroon Groenlo
 
• Sjam
De Managerz
Heidehuus Halle-Heide
 
Opschaakl’n
Café de Zwaan Hengelo
 
Twee Freemde Mannen
Opstart Kersthuis Hengelo
 
• Back on Stage
Explicit Content
Timmer- en aannemersbedrijf Westendorp De Heurne
 
Bad Timing
Brouwhoes Bier Experience Lievelde
 
• Bootsman 21:30-22:30u
RUFF McKENZY 23:00-00:00u
• Audiogrinder 00:30-01:30u
P8 Terborg
 
• Bull-It (m.m.v. Jan de Bruijn)
Café ‘t Veertje Varsseveld
 
• Hooked on Record 14:00–14:30u
• Sold
• 4plus
• Peek Freans @Peek Freans
• Dat Doe’w
• Marten Buiter
• Jaap en Marga
Nr. 2 Music Vorden
 
• Handkar Trio
De Herberg Vorden
 
• Low Society Bluesband
Café de Stam Winterswijk
 
Contra Fools
Café De Boemel Winterswijk
 
• Four Saxy Reeds
• Ladies Mix
Theater Astoria Winterswijk
 
• Unplugged Matters
Handsome Molly
Café-zaal Cafe de Bocht Zelhem
 
• CYNBEL
iBeat Recording Studio Zelhem
_________________________________
 
ZONDAG 18 NOVEMBER
• Judy Blank
• JW Roy & the Royal Family
LSAmusic Oerkroeg Schiller Aalten
 
The Kilkennys
• Bard & Company
DRU Cultuurfabriek Ulft 15:00

Deze week: uitgelicht

Volgende week

DINSDAG 20 NOVEMBER
• Julia Philippens
Jazz at Home Eibergen
__________________________________

WOENSDAG 21 NOVEMBER
• Bandera Latina
Live@Ideaal/iBeat
__________________________________

VRIJDAG 23 NOVEMBER
• Kisjeskearls
Dn Olde Kriet Wichmond

• Dr Funk & Mr Soul
Blend Doetinchem
__________________________________

ZATERDAG 24 NOVEMBER
• Ted Russel Kamp USA 15.30u
Wim’s Muziekkelder Doetinchem

• The Dirty Denims
SETZ Huiskamer & Slijterij Aalten

• Vipers – tribute to Queen
De Hofnar Aalten

• Balkanova Orchestra
Oerkroeg Schiller Aalten

• Playin’L-Street
Café De Hoeksteen Borculo

• Van Hagar (Van Halen)
• Coverdale (GB) (Whitesnake)
• Purple-D (Deep Purple)
Kulturhus Dinxperlo

• De Paloma’s
City Lido Groenlo

• Join The Wolfpack
Rockcafé Taste Groenlo

• Kanada BluesBand
Muziekcafé In den Olden Keyzer · Lochem

• Entombed A.D.
• TANKARD
• Ost+Front
• Izegrim
• The Heritance
• The Covering
• Snaggletoöth – Dutch Motörhead tribute
• MegasetH
• Thrashcan
• Slowbituary
Metal on Metal DRU Ulft

• Silverly Moon 17:00u
Walk-In Zutphen · Zutphen
__________________________________

ZONDAG 25 NOVEMBER
• E=MC2
26e Offroad HAMOVE De Mölle Hengelo

• Just Jo 16.00-19.00u
Camelot Zutphen

• Uppy 14:30u
Cafe Kuppers Rietmolen

• Heezen Live! met Old Ni-js
Café Hotel Zaal Heezen Steenderen

• Bigband Melody and Rhythm
Jubileum concert 14:30u
Oerkroeg Schiller Aalten

• Handkar trio
Station Loat Goan Eldrik

Steun de redactie en word ook lid voor €1 p/week en profiteer van allerlei kortingen bij Achterhoekse podia, festivals, winkels, oefenruimtes, scholen, docenten etc. Lees HIER meer over lid worden.